Сімейна психотерапія, робота з парою/сім’єю онлайн

Сімейна терапія, робота с парою/сім’єю добре підійде, якщо зона роботи розташована в сфері взаємодії людей. Тобто, не в певній окремій людині, а в способах контакту, побудови стосунків, в тому, що відбувається не з кожним окремим учасником пари/сім’ї, а коли вони – разом.

Важливо, щоб усі, хто приходить в цю роботу, були по-справжньому, не формально зацікавлені в ній. Коли в роботі зацікавлений лише один з учасників системи, краще звернутись за індивідуальною роботою навіть, якщо запит стосується взаємодій поміж вами.

Робота с парою/сім’єю може здійснюватися як в режимі консультації, так і в режимі терапії пари/сім’ї.

Під словом «пара» треба розуміти не тільки пару, що знаходиться в любовних стосунках. Це також стосується взаємин друзів, партнерів по бізнесу, тобто, людей, що знаходяться в будь-яких стосунках і прагнуть їх покращити.

Важливо відразу наголосити, що я не є дитячим психологом і не працюю з дітьми. Якщо серед людей, що йдуть в будь-який формат роботи, є діти, то вам краще знайти іншого фахівця, що має відповідну кваліфікацію.

Клієнтом в такій роботі є пара/сім’я. Ми водночас працюємо з двома чи більше особами. Робота в цьому форматі триває півтори години. Ціна консультації психолога або сеансу психотерапії пари/сім’ї онлайн – 2000 грн.