Вікторія Кадирова, психотерапевт, психолог онлайн

психолог онлайн
Вікторія Кадирова

Добрий день. Я — Вікторія Кадирова, психотерапевт, психолог онлайн. Сертифікований гештальт-терапевт, член АГТУ (Асоціація Гештальт Тренерів України).

Я закінчила навчальну програму 2 ступеня и сертифікувалась як гештальт-терапевт в МІГіП, потім — міжнародну навчальну програму 3 ступеня в КІГіП, і відтоді продовжую розвиватися як фахівець в міжнародних навчальних та супервізорських проектах.

Мої години індивідуальної та групової терапії зараховуються при отриманні сертифіката студентами навчальних програм 2 ступеня з гештальт-терапії в КІГіП.

Працювати психологом я почала в 1996 році, на Телефоні Довіри в Миколаєві. С 2011 року відкрила практику як гештальт-терапевт. І досі працюю з клієнтами в цьому підході. Інтегрую в роботу методи арт-терапії та тілесно-орієнтованої терапії. В даний час практикую як психотерапевт і психолог онлайн.

Зі мною можливо працювати в таких форматах:

Я працюю онлайн, по відеозв’язку. Ви маєте можливість отримати мою консультацію як психолога онлайн або психотерапію онлайн по Скайпу, Вайберу, в Телеграмі чи Ватсапі.

Мій клієнт-терапевтичний контракт

 

Я працюю як психотерапевт/психолог онлайн з такими темами:

Особистісні проблеми: Наприклад, невпевненість, пошук себе, тривожність, самотність, самооцінка, прийняття себе.

Кризові стани: психологічні травми, депресії, неврози, травма втрати, страхи, фобії, шокова травма, ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), стрес, синдром хронічної втоми, порушення сну, хронічний стрес, та інші.

Порушення харчової поведінки: булімія, анорексія.

Стосунки: стосункипари, дитячо-батьківські стосунки(можлива робота з дорослими не молодше 18 років), сімейні проблеми, міжособистісні взаємини (друзі, робота, соціальне середовище), конфлікти, проблеми в спілкуванні.

Бізнес-консультування: В мене є досвід управління власним бізнесом (не пов’язаним з психологією) – 12 років. Консультую з питань: тайм-менеджмент, управління персоналом, партнерські взаємини, керування конфліктами, система мотивації співробітників, планування та постановка цілей та ін.

Ціна психотерапевтичного сеансу/консультації психолога онлайн

Індивідуальна сесія – 1400 грн. Сеанс триває 50 хвилин.

Робота з парою – 2000 грн. Сеанс триває 1,5 години.

Потрібен попередній запис.

Щоб записатись до мене, зв’яжіться зі мною:

тел: +38 050 493 27 11

Viber, WhatsApp, Telegram +38 050 493 27 11

Skype viktoriyakadyrova

Як дізнатись про мене більше?