Послуги психолога, психотерапевта онлайн

Я працюю і як психолог і як психотерапевт онлайн. Коли людина вперше потрапляє до психологічного середовища, вона зазвичай не знає, що краще в її ситуації – консультація психолога, робота з психотерапевтом, та чим це взагалі відрізняється. Давайте розберемося.

Консультація психолога онлайн

Добре підійде, якщо вам потрібна інформація чи новий погляд на вашу ситуацію.

В цьому форматі ви розповідаєте про ситуацію все, що вважаєте важливим. Я вислуховую вас, звертаю увагу не лише на те, що ви розповідаєте, але й на те, як ви це робите. Розпитую про те, що мені незрозуміло, або здається важливим, але ви не приділили цьому уваги. Можу уточнювати, про що говорять ваші жести чи вираз обличчя.

Консультація психолога дає можливість отримати інформацію та розширити бачення ситуації. Клієнтом в цьому режимі роботи є одна людина. Іноді потрібна не одна, а дві-три консультації. Це все ще не є психотерапевтична робота.

Консультація триває 50 хвилин. Вартість моєї консультації як психолога онлайн – 1400 грн.

Індивідуальна психотерапія онлайн

Добре підійде, якщо ваша мета ширше, ніж отримати відповіді на запитання чи подивитись на ситуацію с іншого боку. Наприклад, ви бажаєте змін в собі або в вашому житті. Чи проживаєте кризу. Або знаходитесь в глухому куті і бажаєте знайти ресурси для нового розвитку. Чи хочете почати краще розуміти себе, своє місце в житті та власний спосіб бути щасливим. Або щось псує якість вашого життя – наприклад, психосоматичні прояви, панічні атаки, депресія тощо.

Тут можна перерахувати набагато більше завдань психотерапії, але ми зупинимось на головному: всі ці цілі об’ємніші, ніж можливо досягти під час однієї – двох консультацій. І всі вони вимагають не просто отримання вами додаткових знань, а більш глибокої та розширеної роботи над собою.

Клієнтом в цьому режимі роботи є одна людина. В цьому форматі ми зустрічаємось раз на тиждень. Тривалість сеансу психотерапії онлайн – 50 хвилин. Ціна– 1400 гривень.

Робота з парою/сім’єю

Добре підійде, якщо зона роботи розташована в сфері взаємодії людей. Тобто, не в певній окремій людині, а в способах контакту, побудови стосунків, в тому, що відбувається не з кожним окремим учасником пари/сім’ї, а коли вони – разом.

Важливо, щоб усі, хто приходить в цю роботу, були по-справжньому, не формально зацікавлені в ній. Коли в роботі зацікавлений лише один з учасників системи, краще звернутись за індивідуальною роботою навіть, якщо запит стосується взаємодій поміж вами.

Робота с парою/сім’єю може здійснюватися як в режимі консультації, так і в режимі терапії пари/сім’ї.

Під словом «пара» треба розуміти не тільки пару, що знаходиться в любовних відносинах. Це також стосується взаємин друзів, партнерів по бізнесу, тобто, людей, що знаходяться в будь-яких стосунках і прагнуть їх покращити.

Важливо відразу наголосити, що я не є дитячим психологом і не працюю з дітьми. Якщо серед людей, що йдуть в будь-який формат роботи, є діти, то вам краще знайти іншого фахівця, що має відповідну кваліфікацію.

Клієнтом в такій роботі є пара/родина. Ми одночасно працюємо з двома чи більше особами. Робота в цьому форматі триває півтори години. Вартість консультації психолога чи сеансу психотерапії пари/родини онлайн – 2000 грн.